Jak to bude probíhat

1

Vstupní konzultace

První schůzka je nejdůležitější, na té vás poznám, zjistím vaše potřeby a očekávání. Stanovíme váš cíl. Zjistím váš metabolismus a somatotyp. Rozeberu současné stravování a navrhnu změny, ke kterým by mělo dojít. Navrhnu časový plán, jak postupovat. Dostanete doporučení nejen ke stravování, ale také k pohybu nebo odpočinku a regeneraci. Na tuto schůzku si udělejte čas minimálně 90 minut.

2

Průběžné konzultace

Během spolupráce se budeme vídat jednou za dva týdny nebo každý týden, podle vašich časových možností a potřeb. Během těchto schůzek provedeme kontrolu vašeho postupu k cíli. Doladíme jídelníček. Dostanete další doporučení. Odpovím vám na dotazy a vyřešíme případné problémy.

3

Nejste v tom sami

Mou podporu budete mít po celou dobu spolupráce, i mimo dohodnuté konzultace, můžete zasílat dotazy a fotky jídla, potravin nebo etiket na mail, messenger, sms... Tak, aby vaše otázky byly zodpovězeny co nejdříve.

4

Závěrečné zhodnocení

Na konci naší spolupráce zhodnotíme, jak se nám povedlo dosáhnout cíle. Dostanete doporučení, jak dále pokračovat. V případě zájmu se můžeme dohodnout na kontrolních měřeních a konzultacích.

Nejčastěji se mě ptáte

Proč jsou balíčky rozdělené na 3 a 6 měsíců?

Aby mohly změny ve stravování proběhnout bez komplikací, je potřeba čas. Většinou to trvá minimálně dva až tři měsíce, vyladění a navyknutí si ještě déle. Proto tato delší doba, po kterou budete mít mou podporu, budu s vámi řešit všechna úskalí a poradím vám, jak si přizpůsobit jídlo na míru.

Je možné si domluvit jen jednu konzultaci?

Ano, je to možné. Tato konzultace je vhodná především pokud neřešíte žádný problém, ale jen chcete zhodnotit, jak na tom jste a dát pár doporučení, jak vylepšit stravování a co pro sebe udělat.

Musím za vámi vždy jezdit?

Nemusíte. Všechny schůzky nebo jen některé konzultace mohou proběhnou online nebo po telefonu. Vždy je to na dohodě, co vyhovuje právě vám.

Změříte mi množství tuku a svalů?

Ano. V rámci konzultace máte analýzu těla zdarma, ale můžete přijít i na samostatné vážení. Analýza probíhá na přístroji InBody.

Jak probíhá objednání?

1. Nejprve si vyberte program nebo službu.

2. Nyní máte dvě možnosti. Můžete mi poslat e-mail, kde napíšete, co vás zajímá, a o jakou službu máte zájem. Nebo si vámi vybraný program (službu) objednáte přes formulář a provedete platbu.

3. V obou případech vás následně budu kontaktovat, domluvíme si všechna specifika a konkrétní termín konzultace, ať osobně nebo online.

Výživové programy

natural

Jídlo jako lék

Jídlo pro nás může být jed i lék. Co kdybych vás naučila jíst tak, aby bylo lékem? Bez stresu a velkého odříkání. Vyváženě a s radostí.

Více o programu
sportovec

Kondice a vitalita

Individuální stravování pro sportovce, zaměřené na podporu výkonu, síly, regeneraci organismu, formování a růst svalů.

Více o programu
alternativní

Jíme s teenagery

Chce se vám křičet: Pomoct, mé dítě chce jíst jinak! Jde do extrému a hledá rady na soc. sítích? Chcete mu pomoct, ale bojíte se záseku?

Více o programu

Nenašli jste přesně to, s čím se právě potýkáte?

Napište mi a dohodneme si nezávaznou konzultaci, při které zjistíme, zda  můžeme váš problém společně vyřešit.

Domluvte si konzultaci
Cookies pro cílení reklamy budou zpracovávány jen na základě vašeho souhlasu. Moje webové stránky lze procházet také v režimu, který neumožňuje sbírání osobních údajů. Pro více info navštivte stráku zde.