Pomáhám ke zdraví

Mám speciální certifikace pro výživu ve sportu, formování postavy a hubnutí.

Vycházím z nejaktuálnějších informací

Pravidelně absolvovuji mezinárodní konference o moderní výživě a dále se vzdělávám v oblasti vlivu stravy na naše zdraví. Proto vám mohu poskytnout péči podle nejnovějších poznatků.

Domluvte si konzultaci
moje hodnoty
1

Individuální přístup

Stravovací plán vytvářím podle vašeho metabolismu, vašeho somatotypu, vašich potřeb, ale také preferencí.

2

Postupně a dlouhodobě

Jídelníček upravuji postupně krok za krokem tak, aby mělo vaše tělo čas změny přijmout a nebylo v šoku.

3

Přirozená strava na prvním místě

Základem stravování bude pravé, čerstvé jídlo ze snadno dostupných surovin. Žádné polévky nebo koktejly z pytlíku.

4

Naučím vás správně jíst

Netvořím unifikované jídelníčky, naučím vás rozumět svému tělu a naučím vás jíst. I po skončení spolupráce budete mít na čem stavět.

spokojení klient

„Dášu jsem vyhledala na doporučení tchýně a nelitovala jsem. Řešila jsem hormonální potíže a potřebovala srovnat jídelníček i životosprávu. Dáša mi vše pečlivě vysvětlila, dala zpětnou vazbu a podporovala mě ke změnám. :)“

Bára H.

Administrativní pracovnice

„Potřebovala jsem pomoct se stravou z důvodu sportovního výkonu, byla jsem často unavená a tréninky nezvládala. Chtěla jsem s někým prokonzultovat svou stravu a po sestavení jídelníčku jsem byla nadšená. Netušila jsem, že jídlo dělá takovou roly v celkovém výkonu. Tréninky pro mě nebyly tak náročné a mé tělo se rychleji zregenerovalo i v průběhu dne, jsem se cítila daleko lépe. Bylo mi vše krásně vysvětleno a tak jsem přesně věděla, kdy si můžu dát jakou surovinu a hlavně proč ! Určitě jsem velmi spokojená a nikdy by mě nenapadlo, že strava může být taková alchymie.“

Dominika B.

Studentka

„S poradenstvím paní Nekolové jsem byl velmi spokojený. Zavázat se částkou 4200 na 90 dní může vypadat jako hodně, ale když si uvědomíte, že se vám někdo bude věnovat za méně než 50 korun denně je super. Další věc je, že dříve výsledky stejně neuvidíte. V oblasti nutričního vzdělání se považuji za pokročilého a přesto jsem se dověděl spoustu nových a užitečných informací, které mi pomohly dosáhnout toho, co jsem chtěl. Paní Nekolová rozhodně nebyla restriktivní a snažila se pracovat s tím, co mi chutná a co mám rád, popř. mi poradila cestu nejmenšího zla. Byla k dispozici, aby zodpověděla mé případné dotazy i v dobu mimo schůzky a vždy byla příjemná, usměvavá a nápomocná. Doporučuji.“

Tomáš L.

Policista

Výživové programy

natural

Jídlo jako lék

Jídlo pro nás může být jed i lék. Co kdybych vás naučila jíst tak, aby bylo lékem? Bez stresu a velkého odříkání. Vyváženě a s radostí.

Více o programu
sportovec

Kondice a vitalita

Individuální stravování pro sportovce, zaměřené na podporu výkonu, síly, regeneraci organismu, formování a růst svalů.

Více o programu
alternativní

Jíme s teenagery

Chce se vám křičet: Pomoct, mé dítě chce jíst jinak! Jde do extrému a hledá rady na soc. sítích? Chcete mu pomoct, ale bojíte se záseku?

Více o programu

Nenašli jste přesně to, s čím se právě potýkáte?

Napište mi a dohodneme si nezávaznou konzultaci, při které zjistíme, zda  můžeme váš problém společně vyřešit.

Domluvte si konzultaci
Cookies pro cílení reklamy budou zpracovávány jen na základě vašeho souhlasu. Moje webové stránky lze procházet také v režimu, který neumožňuje sbírání osobních údajů. Pro více info navštivte stráku zde.