Diagnostika vašeho těla

vážení

Diagnostická analýza těla na InBody 270

Chcete vědět, jak na tom opravdu jste? Znát pouze váhu a míry nestačí. Mnohem více nám řekne analýza těla s nejmodernější patentovanou technologií.

Kromě celkové hmotnosti nám ukáže procento tuku, množství svalové hmoty, obsah vody v těle, viscerální tuk, BMI index, bazální metabolismus, proteiny, minerály a další ukazatele našeho zdraví.

InBody může být váš první krok ke změně životního stylu.

Cena za jednorázové vážení vč. vyhodnocení:

od 350 Kč

Více podrobností

Rozbor krve

Rozbor krve hodnotí aktuální stav našeho organismu. Provést rozbor konkrétních parametrů je vhodné především u sportovců, vegetariánů, před hubnutím, při potížích, a před větším zásahem do vašeho stravování. Ale také při podezření na možný deficit některých prvků.

Cena testování:

Podle rozsahu

Chci si udělat rozbor
biomol

Analýza stopových prvků z vlasu

Rozbor dokáže odhalit biochemické tendence, které mohou vést ke vzniku onemocnění. Odhalí činnost autonomního systému, žláz s vnitřní sekrecí, naší reakci na stres, metabolickou rovnováhu, tvorbu volných radikálů nedostatek některých prvků a mnoho dalšího.

Jak analýza probíhá?

Rozbor se provádí z odrostlých vlasů asi 2–3 cm dlouhých ustřižených ze zadní části hlavy v množství jedné polévkové lžíce. Pokud máte zájem o tento rozbor, ozvěte se mi vše vysvětlím a zařídím.

Proč zrovna z vlasů?

Tato metoda hodnotí metabolické pochody z dlouhodobého hlediska. Vlasy byly vybrány Světovou zdravotnickou organizací k hodnocení vlivu životního prostředí na náš organismus. Jsou odrazem toho, jak žijeme a co v těle probíhá z dlouhodobého hlediska.

Cena za rozbor vč. interpretace výsledků:

od 3 500 Kč

Objednat analýzu

Výživové programy

Osobně nebo online

Potřebujete poradit, chcete zjistit, jak na tom jste, kde něco přidat, kde ubrat, co zaměnit bez dlouhodobé spolupráce? Právě pro vás jsem připravila samostatnou konzultaci.

Jde to i jednorázově

Možná momentálně nechcete naskočit do tří nebo šesti měsíčního programu, ale i tak chcete začít. Máte pocit, že vám stačí jen trošičku pošťouchnout a udat směr. Je to ono, co nyní hledáte? Pokud ano, nabízím možnost využít samostatné konzultace, při které probereme vaše palčivé téma a dám vám směr, kterým se ubírat.

Osobně:

Podbrahy 1, Skorkov  294 74

Online:

Zoom, Google Meet, Messenger

Jak to bude probíhat?

První konzultace nám zabere 90-120 minut a může proběhnout online nebo při osobním setkání. Získáte rozbor stávajícího jídelníčku a doporučení, jak upravit jídelníček. Tipy na co si dát pozor při nakupování. Seznam doporučených potravin, včetně návodu jak sestavit vyvážený jídelníček.

Vypočítám váš potřebný příjem jak celkový, tak příjem jednotlivých složek. Pokud zjistím deficit v jídelníčku, dostanete návod, jak ho co nejlépe doplnit.

Úvodní vstupní konzultace (2 hod):

1 200 Kč

Navazující opakovaná setkání (30 min):

290 Kč

Objednat konzultaci

Semináře, webináře, školení

pro firmy a jednotlivce

Konzultuji, školím a učím

Všechny, kteří berou zdraví do svých rukou. Pro jednotlivce, skupiny, školy i firmy provádím školící akce na zvolené téma. Například Jak poskládat jídelníček, Jak hubnout zdravě, Prevence civilizačních chorob, Vliv oxidačního stresu na naše zdraví, Co je to zdravá strava, Sportovní výživa, a další podle vašich preferencí.

Cena školení:

Podle rozsahu

Objednat školení
webináře

Konzultuji, školím a učím

V tuto chvíli nejsou otevřené žádné kurzy

Nenašli jste přesně to, s čím se právě potýkáte?

Napište mi a dohodneme si nezávaznou konzultaci, při které zjistíme, zda  můžeme váš problém společně vyřešit.

Domluvte si konzultaci
Cookies pro cílení reklamy budou zpracovávány jen na základě vašeho souhlasu. Moje webové stránky lze procházet také v režimu, který neumožňuje sbírání osobních údajů. Pro více info navštivte stráku zde.